AŞK Alemi Bu Alem Başka Alem  
Alt 01.57.2020, 00:57   #1
Yeni Üye
No Avatar
 
Üye No : 318
Üyelik tarihi: 28.27.2020
Nerden :
Konular : 49
Mesajlar : 49
Aldığı Teşekkür : 0
Ettiği Teşekkür : 0
Facebook Adresim Youtube Kanalım Skype Kullanıcı Adım= seohaberleri122
Standart Türkçe Soru Cevap Sitesi

sizlerin herhangi bir sorunuza kısa süre içerisinde cevap almanızı sağlayacak siteye verilen isimdir. Bisorucevap kullanıcıları gün içerisinde merak ettikleri ve kısa süre içerisinde cevabına ulaşmak istedikleri pek çok soruya soru cevap sitesi aracılığıyla yanıt bulmaktadır. Birkaç kullanıcı bilgisinin verilmesi ile gerçekleşen kayıt işleminden sonra ücretsiz olarak foruma ulaşma imkanı sizlere sunulmaktadır. Kullanıcı adı, e posta adresi, şifre, cinsiyet bilgisi ve görünür bir ad aracılığıyla kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcıların tamamı üyeliğini gerçekleştirdikten sonra forum içerisinde düşüncelerinden özgürce bahsedebilmekte ve sorularını sorabilmektedir. Her kullanıcı anasayfada yer alan ve cevap bekleyen pek çok soruya erişim sağlama hakkına sahiptir. sizlerden herhangi bir kulanım ücreti istememekle birlikte sınırsız bir hizmeti sunmaktadır.

Cevap bulamadığınız sorulara, itiraflarınıza, güzellik ipuçlarına, sağlık, cinsel yaşam, aşk ve ilişkiler hakkında diğer kullanıcıların görüşlerine web sitesi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bisorucevap sizlere aşk ve ilişki, yaşam, cinsel yaşam, sağlık, internet, bakım ve güzellik, ilginç sorular başta olmak üzere pek çok kategoride görüş bildirmenize imkan sunmaktadır. Güvenilirlik sağlanması açısından hiçbir kişisel bilginiz bir başka kullanıcı ile paylaşılmamaktadır ve diğer kullanıcılar yalnızca cinsiyetiniz ve kullanıcı adınız gibi bilgilerinize ulaşabilmektedir.

Sorularınızı ve cevaplarınızı yükledikten sonra web sitesinin sizlere sunduğu imkan aracılığıyla kaç kullanıcının sorunuzu okuduğunu ve kaç kullanıcının cevap verdiğine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizler de kaydınızı gerçekleştirdikten sonra forum içerisinde soru sormuş ya da görüş bildirmiş diğer kullanıcıların sorularına yanıt verebilir ve belirli konuları tartışabilirsiniz. Bisorucevap sizlerin doğru bilgiye ulaşmasını hedeflerken bu konuda sınırsız bir hizmeti kullanıcılarına sunmaktadır. Sizler de ne kolaylıkla üye olarak soru cevap sitesinin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.seohaberleri isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Reklam AlanıReklam Alanı