AŞK Alemi Bu Alem Başka Alem  
Alt 16.02.2020, 19:02   #1
Yeni Üye
No Avatar
 
Üye No : 121
Üyelik tarihi: 01.54.2020
Nerden :
Konular : 9
Mesajlar : 9
Aldığı Teşekkür : 0
Ettiği Teşekkür : 0
Standart Fixerkit'te ilk 7 gün herşey ücretsiz

Herkesin fixerkit'e alışması ve deneyebilmesi için bir süreliğine kayıt olan herkese ilk 7 gün herşey ücretsiz. Paket 1'de geçerli olan özelliklerin hepsini sistem otomatik olarak hesabınıza ekler ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz.
Paket 1 ürününe sahip olablmek için herhangi bir işlem yada kod girmenize gerek yok. Kayıt olduğunuz andan itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz. Kredi kartı havale yada cep telefonu onay gibi onaylama süreçleri bulunmamaktadır. Gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra sizi nelermi bekliyor ?
Sınırsız sayısı sıra bulucuyu kullanabilirsiniz, takip etmek istediğiniz kelimeleri proje oluşturup takip edebilirsiniz. Proje oluştururken bol bol kelime takip edin, bunun için anahtar kelime aracımızı kullanabilirsiniz. Anahtar kelime aracı ile kelime sayınızı çoğaltabilir kelimelerin alternatf kullanım şekillerini görebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesap Yönetim sisteminde fixerkit hesabınıza eklediğiniz sosyal medya hesaplarınıza dilediğiniz gibi içerik gönderebilir veya düzenleyebilirsiniz. Eğerki paylaşım yaparken ilgili resmi bulup oluşturmakta zorlanıyorsanız paylaşım yaparken kullanabileceğiniz resim oluşturma aracı ile kolaylık resim oluşturabilir üzerine yazı yazabilirsiniz.
Hemen kayıt olup bu fırsattan yararlanın.

Kaynak :Hymelanos isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Reklam AlanıReklam Alanı