AŞK Alemi Bu Alem Başka Alem  
Alt 20.05.2020, 10:05   #1
Yeni Üye
No Avatar
 
Üye No : 121
Üyelik tarihi: 01.54.2020
Nerden :
Konular : 9
Mesajlar : 9
Aldığı Teşekkür : 0
Ettiği Teşekkür : 0
Standart İstanbul Yat KiralamaÜlkemiz, sahip olduğu çok güzel kıyılar sayesinde oldukça fazla turist çekmektedir. Turist bir yana iç kesimlerde yaşayan ve çalışan halk, stresten kaçmak ve rahatlamak için deniz kenarlarına gelmektedir.

Deniz, rahatlık ve huzur vermektedir. Denize girmenin yanı sıra, denizin ortasında gezmek insanı her zaman mutlu eder. Bu yüzden yat kiralama sektörü hızla yükselmiştir. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yat kiralamak isteyen kişiler hızla artmaktadır. Özellikle İstanbul’da yat kiralayarak boğaz turu yapmak, iş yoğunluğu fazla olan kişiler için lütuf sayılabilir. yatkiralamaistanbul.com da tam bunun içindir. Kiraladığınız yatta çeşitli etkinlikler düzenleyebilir ve bunu en fırsatlarından yararlanarak yapabilirsiniz.

Talep arttığından misafirlerimiz için kiralama yöntemlerini ve kiralamanın inceliklerini anlatmak bizim görevimizdir.[size=large]Nasıl Yat Kiralanır? [/size]Yat kiralamak isteyen kişiler acentemiz aracılığıyla veya acentemizin internet sitesi üzerinden; istedikleri tarih, kişi sayısı ve bütçe bilgisi belirterek talepte bulunabilirler. Herhangi bir sorun veya sorularınızı, sitemizde bulunan Whatsapp hattımızdan iletebilirsiniz. Acentemiz, sizlere hemen geri dönüş gerçekleştirecektir. Özellikleriyle beraber teknelerimizi gördükten sonra, size en yakın ve uygun olan tekneyi seçerek rezervasyonunuzu gerçekleştirmiş olacaksınız.

[size=large]Yat Kiralama Sözleşmesi

[/size]

Bu sözleşmede; rotanız, giriş çıkış bilgileriniz, dahil olan ve olmayan hizmetler bulunmaktadır. Diğer ayrıntıları belirledikten sonra (yeme içme tercihleri, özel günler ve daha nice organizasyonlar) karşılıklı sözleşme imzalanıp rezervasyonunuzu almış olursunuz.

[size=large]Yat Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

[/size]

Acente aracılığıyla almaya özen gösterin çünkü acente ile aranızda yapacağınız sözleşme size birçok hak kazandırır. Ayrıca acente sizi yönlendirmekten çekinmez, yardımcı olur.

Teknelerin isimlerinin sözleşmelerde bulunmasını dikkate alın. Alacağınız teknenin sigorta ve bakımlarının yapıldığından emin olun.TURSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) belgeli acenteler aracılığıyla tekne kiralayın. Kiralayacağınız acentenin belgesinin olup olmadığını teyit edin.

İstanbul’un stresinden bir nebze kurtulmak için sizleri bekliyoruz. İstanbul’da en uygun fiyata yat kiralamak ve çeşitli organizasyonlar da internet sitemiz yatkiralamaistanbul.com ‘da mevcuttur.Hymelanos isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Reklam AlanıReklam Alanı